Nabízíme

Měření zraku: Na úvod optometrista zjistí Vaši anamnézu a současné oční obtíže. Pomocí autorefraktometru jsou určeny orientační údaje refrakčního stavu oka, které jsou následně korigovány „sklíčkováním“, kdy Vám optometrista vkládá do zkušební obruby vhodné dioptrie, tak aby jste viděli nejen ostře, ale také pohodlně. Podle prostředí v jakém budete brýle používat Vám doporučí vhodnou brýlovou či kontaktní čočku.

Aplikace kontaktních čoček: Po komplexním změření dioptrií, keratometrii rohovky a kontrole předního segmentu oka, Vám dle Vašich potřeb vybereme nejvhodnější typ kontaktních čoček. Během jedné hodiny Vás naučíme jak s čočkami manipulovat a jak je správně používat. Jednou ročně jsou našim zákazníkům doporučeny bezplatné kontroly.

Poradenství: Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše otázky týkající se oční optiky, optometrie, výběru brýlí, brýlových či kontaktních čoček a nabídneme nejvhodnější řešení.

Široký výběr dioptrických a slunečních obrub: Aktuálně u nás najdete stylové obruby Hugo Boss, Max Mara, Tommy Hilfiger, Silhouette, Quiksilver, Roxy, Polaroid a mnoho dalších.